Hezký dětský nábytek – skutečnost, ne jen název firmy

Pokoj pro děti musí splňovat hned několik kritérií, které se navíc mění podle aktuálního věku i dětských rozmarů. Nejdřív se podobá pohádkovému království, kde svoji bitvu zdolává statečný princ, nebo usíná roztomilá princezna. Dost možná se musíte probojovat přes horu plyšáků, koberec posypaný Legem a spoustu dalších her. Jak děti rostou v ony oponenty zvané puberťáky, přichází nové výzvy. Z dříve dětského pokoje vykouzlit studentský pokoj, který vydrží ideálně až do jejich odletu z hnízda.

A přesně tato výzva před námi teď stojí. Respektive Violi i Jirka jsou ve věku, kdy klasický dětský pokoj nemá smysl. I proto jsme se společně domluvili na tom, že do nového domu vybereme takový nábytek, za který se nebudou stydět ani v patnácti.

Když jsem hledala ten pravý nábytek pro ně, paradoxně to vše začalo dětskou postýlkou. Objevila jsem totiž tento poklad - dětskou rostoucí postýlku, která nádherně vypadá a ještě vydrží několik let, ne jen pro miminko. Jako první máte postýlku a přebalovák, časem postel pro dítě a police k tomu. Udržitelné řešení, které si zaslouží podpořit!

Tak dlouho jsem se na ni dívala, až jsem znala celý jejich e-shop Hezký dětský nábytek tam a zpátky a věděla, že přesně takový nábytek bych chtěla do všech dětských pokojů. Oslovila jsem nábytek Čilek s tím, že bych se ráda stala takovým jejich ambasadorem. Postupně se díky tomu můžete těšit hned na několik článků a toto je první z nich.

Na moje otázky odpovídal pan Jan Michlovský. Děkuji! 

Když byste měl v 5 větách shrnout to nejdůležitější o Vaší firmě, co by mělo rozhodně zaznít?

Firma Čilek se specializuje na design a výrobu dětského a studentského nábytku pro děti od narození až do dospělosti. My prodáváme značku Čilek v Česku a na Slovensku již více než 10 let. Máme showroom dětského nábytku v Brně v Králově Poli a v Praze na Spořilově. Snažíme se ke všem zákazníkům přistupovat osobně – po přijetí objednávky Vám zavoláme a domluvíme s Vámi vše potřebné. Jsme schopni podle Vašich požadavků vytvořit i 3D návrh pokoje a případně poradit s výběrem nábytku. Nábytek Vám zdarma přiveze náš kurýr a rád pomůže s výnosem do bytu či domu.

návrh dětského pokoje

cilek detsky-nabytek-cilek doprava-nabytku nabytek

Která kolekce (případně jednotlivý produkt) je u Vašich zákazníků aktuálně nejoblíbenější?

V kategorii studentského nábytku jasně vede poměrně nová kolekce Black pro kluky. Originální černo-dubový design je elegantní a dítě se za něj nebude stydět ani ve dvaceti letech. Je to ideální volba pokud chcete, aby dítěti vydržel pokojíček co nejdéle. Co se týká kolekcí pro holky, velmi oblíbené jsou kolekce Romantic, Romantica, Selena a nová kolekce Rustic White. Protože přece každá holčička se chce chvíli cítit jako princezna. Z kolekcí pro miminka jsou to potom velmi vydařené kolekce Baby Cotton a Natura Baby.

nabytek-deti

Jak často kolekce obměňujete? Kdy se dočkáme nových kolekcí?

Vše záleží na designérech u Čilka. Oblíbené kolekce jako Romantic nebo Pirate se prodávají již přes deset let bez větších změn. Každý rok ale vznikají i nové kolekce – nejnovější je nyní Rustic White. Vždy záleží, jaký mají úspěch u zákazníků, podle toho buď na trhu vydrží nebo se obmění zase jinými kolekcemi. Určitě se máte na co těšit.

Jak se za těch 10 let, co prodáváte dětský a studentský nábytek, změnily preference rodičů a samotných dětí? Vnímáte nějaké zásadní změny?

Myslím, že preference zůstávají stále velmi podobné. Hlavní je, aby se nábytek líbil především dětem, ale také rodičům. Co se týká výběru nábytku, vždy záleží na částce, kterou do pokojíčku chcete investovat. Můžete pořídit vyloženě dětský nábytek, který je krásný a děti ho budou milovat, ale musíte počítat s tím, že ho budete muset za pár let vyměnit. Druhou variantou je pořídit dětem studentský nábytek, který jim vydrží prakticky až do dospělosti.

Na co by si měli dát rodiče při výběru nábytku do dětského pokoje pozor?

Nejlepší je se řídit podle certifikátů výrobce, recenzí od ostatních zákazníků či doporučení od známých. Důležité je také to, jak nábytek vypadá ve skutečnosti. Vždy je dobré si jej takzvaně osahat. Spousta eshopů nabízí nábytek za lákavě nízké ceny, který ve výsledku vypadá jinak než na fotkách a zdaleka neodpovídá požadované kvalitě. V nejhorším případě se děti mohou při kontaktu s tímto nekvalitním nábytkem i poranit. Náš nábytek je focen v reálných studiích u výrobce, takže dostanete přesně to, co vidíte na fotce. U certifikovaného výrobce s kladnými recenzemi nemůžete šlápnout vedle.

Je podle vás dobré mixovat nábytek z různých kolekcí, nebo je lepší se držet jednotného stylu?

Vždy záleží na tom, o jaké kolekce se jedná. Máme několik kolekcí které jsou vyloženě určeny k tomu, aby se mezi sebou daly kombinovat (např. Romantic, Romantica). Dále máme několik kolekcí se stejným dubovým dekorem, které k sobě ladí (např. Black, Mocha a Natura Baby). Obecně lze ale říci, že je nejlepší vybavit celý pokojíček vždy jednou vybranou kolekcí a vyzdobit doplňky, které jsou k dané kolekci navrženy.

S čím vším dokážete zákazníkům pomoci na Vašich prodejnách v Brně a Praze?

Zákazníkům poskytujeme na prodejnách kompletní poradenství. Pomůžeme s výběrem nejvhodnější kolekce, doporučíme matrace, výmalbu, tapety i doplňky pro jejich pokojíček. Jak již bylo zmíněno výše, jsme schopni na základě půdorysu a preferencí rodičů či dětí zpracovat 3D návrh, kde si krásně představíte, jak bude Váš budoucí pokojíček vypadat a na základě Vašich připomínek ho vyladíme k Vaší spokojenosti. Nesnažíme se jen za každou cenu prodat co nejvíce nábytku.

kde-koupit-postel-auto-praha nabytek-pro-deti prodejna-detskeho-nabytku-cilek-praha hezký dětský nábytekprodejna-nabytku-pro-deti

Plánujete letos ještě nějaké novinky, na které se můžeme těšit?

Letos už pár nových kolekcí přibylo, je ale možné, že výrobce přijde s něčím novým. Dále kromě různých soutěží na sociálních sítích budeme ke konci prázdnin pořádat velkou soutěž v OC Metropole Zličín v Praze, kde můžete vyhrát vystavený pokojíček Rustic White pro holčičku. O všem Vás budeme včas informovat na našich sociálních sítích!

Rekapitulace|

E-shop hezký dětský nábytek

Aktuální novinky a trendy můžete sledovat také na FB profilu Čilek a na Instagramu.

 dětský nábytek recenze

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář