Příběh dívčího pokoje

Když jsem zhruba tři roky zpět kupovala obří tapetu plnou kytek, věděla jsem, že bude určovat směr v budoucím pokoji pro Violku. S jejím jménem tomu ani jinak nejde... Hodně kytek, decentní, ale zároveň funkční nábytek a nic zbytečně přeplácaného. Taky je to už naše mladá slečna, která se svého pokojíčku nemohla dočkat.

Už při jeho dokončování jsem si tam lehla na postel a koukala na všechny detaily s tím, že být v jejím věku, budu skákat metr vysoko radostí. Nikdy jsem takový pokoj neměla, takže jsem ráda, že jsme jí ho mohli dopřát. A ještě víc jsme s Petrem rádi, že je tam Violka spokojená.

Všechny kusy nábytku mají společnou bílou barvu a stejné rysy, protože patří do jedné kolekce: studentský nábytek White.

Pořádná postel - místo pro kvalitní spánek

Kdo někdy spal na špatné posteli a matraci, tak ví, že druhý den je člověk pak celý rozlámaný a mrzutý. U dětí to platí také. Potřebují ke kvalitnímu spánku postel, která jim dopřeje veškerý komfort. My vybrali rozměr studentské postele 100 na 200 cm a přijde nám dostačující. V ceně byl rošt na zpevněném kovovém rámu. Nechybí ani například vstup USB a hlavně spousta poliček zabudovaných v čele postele!

K posteli jsme dokoupili bambusovou matraci  a časem se dá dokoupit ještě výsuv pod postel.

bila-jednoluzkova-postel bila-postel bila-postel-jednoluzko detska-postel-bila detsky-pokoj divci-pokoj postelbambusova-matrace bily-nabytek-do-detskeho-pokoje studenstka-postel

Skříň s dostatkem úložného prostoru - naprostá nutnost!

To máte: šaty, sukně, kalhoty, trika, svetry, bundy, pyžama, spodní prádlo a já nevím co ještě... Však to sami znáte. Zvlášť my dívky a ženy toho máme kolikrát dvakrát tolik. Časem přibudou kabelky a další nezbytnosti a na to všechno musí být v pokoji místo. Třídveřová šatní skříň toho pojme hodně. V jedné části má poličky a ve zbytku tyč na ramínka a polici nahoře a dole. Do té jsem Violce koupila ještě pár košíků na lepší třídění. Ve skříni mimochodem nechybí otvory na větrání.

Teď tam má naskládané všechno a ještě spousta místa zbývá, takže rezerva do budoucích let tam je.

satni-skrin skrin-na-oblecenidetsky-pokoj-nabytek kvalitni-detsky-nabytek studentska-skrin

Pracovní stůl na úkoly i tvoření

U pracovního stolu jsem trochu zaváhala, jestli je bílá barva zrovna ideální. Měla jsem strach, že na tom bude každý čmáranec vidět, ale naštěstí se stůl dobře udržuje a myje.

Stejně jako u skříně oceňuji hlavně dostatek úložného prostoru. Violka zase jeden šuplík, co se dá zamknout. Krapet horší je, že už se jí jednou ty klíčky povedlo zašantročit. 😀

Do výsuvné police si pomalu stěhuje věci na tvoření. V hlavní polici má věci do školy a ještě stále zbývá místo i na další nezbytnosti. Na boku stolu je pak poutko třeba na aktovku.

detsky-stul stůl pro dětipracovni-stulstudentský stůl

Čtecí koutek nesmí chybět

Co ještě nesmí v dívčím pokoji naší Violi chybět? Přeci čtecí koutek. Taková její kukaň, jak my doma říkáme. Křeslo dostala k narozeninám, skvěle doplňuje její knihovnu a zároveň skříň na oblíbené deskovky. Od té doby tam spokojeně sedí každý den a čte si. ♥

knihovna-do-pokoje koutek-na-cteni steci-koutek studentska-knihovnaknihovna

Celkově když zhodnotím vybraný studentský nábytek, tak musím říct (respektive napsat), že jsem fakt vděčná za to, že jsem na e-shop hezkydetskynabytek.cz narazila! Díky tomu jsme navázali dá se říct takové ambasadorství, protože jejich nábytek teď doporučuji kudy chodím a už mi i pár čtenářů psalo, že jste si od nich na moje doporučení také něco pořídili a stejně jako my jste spokojení. Za což jsem ráda. Protože taková spolupráce (barterová sleva) mi dává smysl.

 

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář