Studentský nábytek do ložnice? Proč ne!

Naše ložnice přišla na zařizování až jako poslední. Chtěli jsme mít nejdřív komplet hotové dětské pokoje, a až pak řešit nás. I proto jsme spali pár měsíců na matraci, což bylo tedy celkem za trest, když i několikrát za noc vstáváte k miminu, ale zase nic, co by se nedalo vydržet. Mnohem víc mě štvalo, že máme oblečení ještě pořád částečně u našich, v ložnici zatím jen otevřené police... takže ještě víc jak na postel jsem se těšila na skříň.

Jenže čím déle jsme hledali, tím víc se rozcházely naše představy. U postele to bylo jasné. Masivní dubová. Ale co ostatní nábytek? Cokoliv jsem našla, se Petrovi nezdálo a opačně. 😀 Prvotně jsem hledala světlejší kombinace, pak mě ale jeden víkend osvítilo a zadala jsem do Googlu černá šatní skříň. A ve výsledcích vyjela i skříň od Čilka (Hezký dětský nábytek). Jako že mě to nenapadlo dřív! Máme od nich nábytek pro děti a u stolu i skříní jsem si říkala, že podobný bych brala klidně taky.

Takže jsem si projela celou kolekci nábytku Black, sestavila pro Petra nové návrhy a čekala, jestli tato varianta projde. A prošla!

Studentská skříň do ložnice

Ono totiž není studentský nábytek jako studentský nábytek. Tady u Čilka si potrpí na kvalitní materiály, poctivé zpracování a hlavně i dost líbivý design. Každý, kdo se k nám do ložnice podívá, tak nevěří tomu, že jde o nábytek pro studenty. Protože ono to není poznat. 🙂

Skříň má dostatečně hluboké police, osvětlenou šatní tyč a originální design, který spojuje moderní černou, dub a zrcadlo.

skříň do ložnice

Já ji doplnila ještě o úložné krabice plus organizér na ponožky a pásky. Sezónní oblečení typu podzimní/zimní bundy, lyžařské kalhoty a podobně máme zavakuované jinde.

Kabelky mám ve spodní části pod čatní tyčí.

šatní skříň pro dvašatní skříň se světlemorganizace skříně ulozne-krabiceuložení kabeleknabytek-loznice ložnice nábytekskříňnábytek čilek

Komoda do ložnice krát dva

Vzhledem k tomu, že mi bylo jasné, že jen samotná skříň nebude pro nás dva stačit, vyhlídla jsem si i komodu. A hned rovnou dvě, i když jsem věděla, že aktuálně do ložnice dostaneme skrz místo jen jednu. Jakmile ale Rozárka uzná, že je vhodné se přesunout s postýlkou do svého pokoje :-D, tak na její místo přijdou vedle sebe obě komody.

Má 4 police a každá z nich unese 30 kg, což je dost. Využívám ji na spodní prádlo, ponožky a oblečení pro Rozárku. Časem pak vše přerozdělím a využiji ji celou pro sebe.

komoda do ložnice komoda-do-loznice

U všeho zmíněného nábytku nechybí kvalitní kování a praktické a zároveň designové úchytky.

cilek skrinkakování skříně

Noční stolky nesmí chybět

U nočního stolku jsme měli dilema, jestli ho ladit k posteli, nebo ostatnímu nábytku. Nakonec vyhrála varianta nábytku, protože to pak za mě působí sladěněji. U varianty Black mě na první pohled zaujala kombinace otevřené police a prostorné zásuvky. Do té se vejde skutečně spousta věcí, takže pak nemáte na stolku zbytečný nepořádek a vše vypadá čistě a uklizeno.

Na výšku má 54 cm, takže je téměř ve stejné rovině jako matrace. Díky tomu se nemusím nikde zbytečně natahovat, a když si bliknu lampičku, dobře vidím i na čtení.

dřevěný noční stoleknoční stolek loznice stolek-k-posteli

Ložnice je téměř kompletní. Aktuálně zbývá ještě pověsit obrazy a záclonu. Každopádně už teď jsem spokojená a musím říct, že všechno má svůj čas, takže jsem ráda, že jsme s výběrem nábytku tolik nespěchali a dopadlo to přesně tak, jak to dopadlo. ♥

obrazy

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář