Zamilujte si svůj domov

Zamilujte si svůj domov - přesně tak zní název knihy, kterou s láskou napsaly sestry Míša Kramolišová a Markét Popovičová a já měla tu čest být jednou z kmoter.

Možná si na první dobrou řeknete, že svůj domov přece miluje každý. Ale ruku na srdce, je tomu skutečně tak? Není něco, co se vám nelíbí? Co už dlouho toužíte změnit? Stále máte problém s nepořádkem a jste zoufalí z toho, jak vše zařídit tak, abyste se zároveň neuhnali? Míša s Markét vám s elegancí jim vlastní představí hned několik vychytávek a přístupů, které vám pomohou doma nastolit klid, radost a krásu!

Michaela Kramolišová a Markéta Popovičová - autorky blogu mamami.cz

Jako první bych vám ráda v krátkosti představila autorky knížky. Míšu a Markét sleduji už dlouho, a protože mi jsou sympatické svým přístupem a chováním, tak jsem si je pozvala na křest kuchařky. Od té doby se toho událo spoustu a Míša s Markét začali psát víc a víc o domácnosti a v poslední době se specializují hodně na organizaci domova. Když je budete sledovat u nich na Instagramu, tak už jen z jejich feedu na vás dýchne harmonie. Po bližším prozkoumání zjistíte, že moc dobře ví, o čem píší. A když je budete sledovat delší dobu, neuniknou vám ani proměny spíží, koupelen a kuchyní, které pomohly vytvořit u svých zákazníků a nebudete stačit žasnout. Jsou to hotové kouzelnice.

Ano, Míša s Markét totiž nabízí i pomoc s reorganizací a uspořádáním. Takže pokud máte ve spíži kostlivce, dejte jim vědět.

Míša a Markét ale nejsou pouze nadšené brněnské blogerky a autorky už 2 knih. Jsou to hlavně mámy. Každá má 3 děti a i tak vypadají dokonale (jak jen to dělají? :-D) a stíhají tolik věcí. Ale já už moc dobře vím, že je to hlavně tou organizací a určitým systémem, který je fajn doma nastolit. Protože pak jde všechno mnohem lépe.

Více se dočtete na jejich blogu Mámami.

mamami

Co najdete v knize Zamilujte si svůj domov?

181 stran plných inspirace, životních rad, postřehů a lásky

Kapitoly:

  • Vytvořte domov, který budete milovat.
  • Vytvořte z běžných povinností každodenní radost.
  • Rozlučte se s chaosem a nepořádkem.
  • Vneste krásu do svého domova.

Spoustu nádherných fotek, které nejsou vyumělkované, ale na první pohled jsou reálné a plné lásky k domovu.

Knihu Zamilujte si svůj domov si můžete koupit přímo u Míši a Markét na e-shopu.

Kniha o domově

Jak vnímám knihu já?

Už když jsem si jí poprvé listovala, věděla jsem, že mám v ruce něco naprosto jedinečného. Není to totiž další přehnaně dokonalá knížka o hygge a umění žít, je to opravdové. Autorky moc dobře ví, že mít krásný a pohodový domov, ve kterém se cítíte dobře vy i vaši hosté, není jen tak. Je za tím určitá cesta. A na tu si musí přijít každý sám. Kniha vám nenadiktuje co musíte udělat. Ona vám napoví, co byste udělat mohli, abyste byli doma spokojení. A věřím tomu, že není nic lepšího, než přijít domů, sednout si na své oblíbené místo, podívat se kolem a vědět, že přesně tak to má být.

Mě sice nečeká nějaká reorganizace, ale spíš ještě těžší úkol. Vytvořit úplně nový domov. Letos už doufám skutečně zkolaudujeme a přestěhujeme se do nového. Dosud to jsou jen holé zdi. Pokoje, které mají čtyři zdi. A na mně bude, abych z tohoto domu vytvořila domov. I proto jsem ráda, že mám k ruce tuto krásnou knížku, která mi už teď pomohla ujasnit si několik zásadních věcí.

Míšo, Markét, děkuji! ♥

3W2B5777

 

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář