TOP 8 zahraničních blogů o bydlení podle Gabi

Stačí zapnout počítač a během vteřiny se ocitnete stovky kilometrů daleko, podíváte se do cizích domů, pokojů i ložnicí. Dnešní doba je v tomto zrádná a skvělá zároveň. Chcete se podívat, jak se bydlí ve světě? Připravte si něco dobrého na pití, pohodlně se usaďte a jdeme na to...

Pozn. blogy nejsou seřazené dle nějakého pořadí, jde čistě o výběr 8 blogů, které mě baví a inspirují.

1. Coco kelley

Zajímavé a jedinečné interiéry, fotky z cestování, diy nápady a spousta další inspirace - to vše najdete na blogu Coco kelley. Je to jeden z blogů, který je spíše jako vedlejší "produkt". V první řadě jde totiž o e-shop s designovými produkty a za celým webem stojí hned 6 krásných žen.

inspirace bydlení

2. Happy interior blog

Tak tento blog je skutečně šťastný a hlavně plný krásných fotek! Není článek, kde bych alespoň jednou neudělala ach. Navíc je hodně zaměřený na rostliny a pokojové květiny, což zase u tolika blogů není. Dost se tím odlišuje a já jen doufám, že se mi to u nás doma jednou povede také tak krásně sladit.

A i když třeba já osobně nemám ráda zbytečně přeplněné místnosti, tak když má někdo cit, tak z toho dokáže udělat přednost - to se můžete přesvědčit třeba v tomto článku.

blog květiny

3. OLD BRAND NEW

Tento blog jsem objevila nedávno, když jsem brouzdala po netu a hledala inspiraci na terasy a balkony. Sice je u nás tato fáze ještě daleko, ale během stavby se tím uklidňuji. 🙂

Proklikla jsem se přes tento článek o venkovní oáze klidu, projela si více článků a fotek a hned jsem si blog zařadila do svého TOP listu.

zahraniční blog o bydlení

4. ICHLIEBEDEKO

Německy neumím ani slovo, ale v tomto případě to není ani potřeba. Fotky mluví za vše. Na tuto německou blogerku jsem přišla přes nápady na webu Ikea, kde je vyfocená její kuchyně, do které jsem se zamilovala na první pohled. Kombinace černé, bílé a dřeva je moje ♥, a i když budeme mít u nás v kuchyni spíše více toho dřeva, tak mi to je hodně blízké.

U Mony doma je cítit skandinávský styl a myšlení. Vše působí čistě, srovnaně a dýchá na vás domov. Přijde mi, že tam není nic navíc. Všechno má své místo.

blog o bydlení Tischdeko-füs-Wohnzimmer-im-romantischen-Frühlingslook

5. Jacquelyn Clark

Velkou většinu blogů o bydlení píšou ženy. Stejně tak tomu je i u tohoto blogu. Jaquelyn je krásná a její blog taktéž. Žije v Torontu, navrhuje interiéry a píše o všem, co jí dává smysl.

Jinak dost často se vidí, že blogy, které jsou zaměřené na více témat, obsahují také recepty. A právě Jaquelyn to má stejně a věřte, že její fotky vás okouzlí. I když já sama nefotím tímto stylem, tak musím uznat, že má hodně do sebe.

elderflower-margartia-7

Mimochodem - takto řešené zádveří by se mi moc líbilo. Jen by mě zajímalo, kam bych schovala všechny ty naše boty?! :-)) Netuší někdo? 🙂

inspirace bydlení zahraničí

6. LOBSTER AND SWAN

Ovšem toto je nádhera! V Anglii ty "bydlící blogy" prostě umí. Blog LAS existuje už 11 let a je to na něm poznat.

moody-bathroom-styling-7

Mám slabost pro zahrady a zvlášť pro ty anglické. Takže fotky z této zahrady ze Sussexu mi vyrazily dech. Určitě se proklikněte, protože v článku na vás čeká spousta fotek, které pohladí po duši a během vteřiny vás přenesou na kouzelná místa.

Rolfs-Farm-10 Rolfs-Farm-28

7. Julie Blanner

Tento blog je oslavou života. A to přímo toho každodenního. Bez nějakých větších příkras. Není tam sice převaha vlastních fotek, jde hodně o inspiraci, ale i tak tento blog stojí za přidání mezi oblíbené.

spring-cleaning-768x1152

8. bre PURPOSED

Na posledním blogu najdete i spoustu DIY inspirace, takže pokud jste krapet zruční, klidně se můžete do některého projektu pustit. Co byste řekli třeba na takovou moderní venkovní sedačku?

diy-outdoor-sofa-and-table

Mimochodem tady najdete také několik projektů před a po a konkrétně do této koupelny jsem se zamilovala.

wood-enclosed-bathtub-and-white-tile

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu - sdílíme tam mnohem více inspirace a aktuálních fotek od nás ze vsi.

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář